Biznes

Długopisy, kubki i kalendarze jako forma reklamy

Każda firma, której zależy na rozwoju powinna inwestować w różne formy reklamy. Jednym z najpopularniejszych sposobów promocji jest przygotowanie praktycznych gadżetów opatrzonych logo lub wybranym hasłem reklamowym. Mogą to być między innymi długopisy, kubki czy kalendarze na zamówienie.

Jakie gadżety najlepiej się sprawdzają?

Obecnie logo firmy można bez problemu umieścić praktycznie na dowolnym przedmiocie, co stwarza ogromne możliwości i pozwala na dopasowanie gadżetów między innymi do konkretnej branży.

Do reklamy najczęściej wykorzystuje się drobne przedmioty codziennego użytku, jak na przykład długopisy, kubki, smycze na klucze czy breloczki. Z tego typu upominków wiele osób będzie regularnie korzystało, dzięki czemu logo firmy trafi do szerszego grona.

Gadżety reklamowe dopasowane do sezonu

Bardzo dobrym sposobem na wypromowanie firmy lub konkretnego produktu jest zainwestowanie w gadżety sezonowe. W okresie jesiennym można się zdecydować choćby na wręczanie klientom czy kontrahentom parasoli z nadrukowanym logo. Z kolei wiosną i latem, gdy większość osób spędza dużą ilość czasu na świeżym powietrzu, mogą się sprawdzić klasyczne bidony.

Ze względu na święta Bożego Narodzenia oraz oczekiwanie na nowy rok grudzień jest bardzo dobrym okresem na wręczanie upominków. Można oczywiście zdecydować się na niewielkie upominki świąteczne, jednak zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalnych kalendarzy na zamówienie.

Taki kalendarz na zamówienie może zostać wydrukowany właściwie w dowolnej formie, jednak najczęściej stosuje się kalendarze ścienne opatrzone atrakcyjną grafiką, aby klienci chętnie umieścili go w widocznym miejscu we własnym domu czy pracy.

Co powinno być umieszczone na gadżetach reklamowych?

Przygotowując projekt gadżetów reklamowych należy przede wszystkim wziąć pod uwagę ich wielkość oraz przeznaczenie. W przypadku większości gadżetów najlepiej sprawdzi się logo firmy umieszczone na jednokolorowym tle. Tak ozdobione długopisy, bidony czy parasole z całą pewnością będą chętnie używane na codzień przez klientów.

Z kolei na przykład reklamowy kalendarz na zamówienie czy kubek powinny być opatrzone dodatkowo atrakcyjną i starannie przygotowaną grafiką nawiązującą do branży, w której działa firma.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close