Biznes

Drukarka kodów kreskowych – którą warto kupić?

Na rynku jest sporo różnych modeli i marek drukarek do etykiet, żeby jednak wybrać tą najlepszą, trzeba zapoznać się z jej funkcjonowaniem i najważniejszymi cechami. Drukarka kodów kreskowych powinna przede wszystkim być dopasowana do potrzeb danego miejsca, czyli tego ile oznaczeń firma będzie potrzebowała wydrukować.

Drukarka kodów kreskowych do biur i małych sklepów

Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie zakup drukarki mobilnej, która jest małych rozmiarów, zmieści się niemal wszędzie oraz można ją nawet zabrać w teren. Jest ona tak praktyczna i kompaktowa. W niczym nie będzie przeszkadzać, nawet jeśli będzie stała na biurku pracownika.

Przenośna Drukarka kodów kreskowych przyda się również w większych sklepach, gdzie na bieżąco trzeba zmieniać ceny towaru. Taką mobilną drukarkę można w takim przypadku zabrać na salę sprzedażową i na miejscu drukować etykiety. Co jest bardzo wygodną opcją i przyspiesza cały proces etykietowania.

Drukarka kodów kreskowych dla dużych firm przemysłowych

W tym przypadku najlepiej zapoznać się ze stacjonarnymi modelami drukarek. Jak wiadomo większe firmy zajmujące się sprzedażą różnych produktów, drukują naprawdę dużą ilość oznaczeń z kodem kreskowym. Każdy artykuł ma, swoją etykietę, która zawiera najważniejsze o nim informacje, również jego cenę.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że drukarki stacjonarne są w stanie wydrukować kilkanaście tysięcy etykiet wysokiej jakości. Poza tym ten rodzaj drukarek ma wiele rozbudowanych funkcji, których może zabraknąć w małych urządzeniach mobilnych.

Co powinna mieć każda drukarka kodów kreskowych?

Jeśli chcemy zakupić urządzenie drukujące różne oznaczenia, warto zwrócić uwagę na jego kompatybilność z innymi sprzętami. Powinno mieć ono możliwość łączenia się za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth z większością wyposażenia. To ułatwi i przyspieszy pracę. Drukarka etykiet powinna mieć zrozumiały program, instrukcję i prosty w obsłudze panel sterowania. Dobrze, gdy takie urządzenie ma długą gwarancję, a w razie awarii wsparcie ze strony serwisu.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close