Biznes

Dwa błędy, których należy unikać zamawiając kalendarze książkowe

Dla nikogo nie jest zaskoczeniem to, że kalendarze książkowe, pomimo upływu lat, są uznawane za znakomity gadżet reklamowy. Czy jednak oznacza to, że każdy ich wybór będzie tak samo udany? Nietrudno domyślić się, że wcale nie musi tak być. Jakich błędów powinniśmy więc unikać prowadząc poszukiwania?

Nie wybierajmy przypadkowej drukarni

Nie każdy producent kalendarzy książkowych zasługuje na nasze zainteresowanie. Czy jednak osoba, która nie ma większego doświadczenia w wyborze wiarygodnej drukarni, jest w ogóle w stanie wskazać na podmiot, którym warto się zainteresować? Wiele wskazuje na to, że nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Nawet nie analizując jakości wykonania można stwierdzić, że producentowi kalendarzy książkowych brakuje nieco do ideału.Unikać powinno się przede wszystkim tych firm, które promując swoje usługi podkreślają głównie ich atrakcyjność cenową. Rzeczywiście, jest ona mocnym argumentem, który ma prawo trafić nam do przekonania. Pamiętajmy jednak, że wspomniana niska cena bardzo często jest wyznacznikiem niewysokiej jakości. Uważać należy też na firmy, o których wiadomo, że mają problem z terminową realizacją zleceń. Kalendarz jest wysoko cenionym gadżetem. Jeśli jednak producent kalendarzy książkowych dostarczy je w połowie lutego, efekt końcowy może być daleki od naszych oczekiwań.

Dostosujmy kalendarze do oczekiwań grupy docelowej

Wybór kalendarzy jest naprawdę duży. Choć więc nie od dziś wiadomo, że cieszą się one ogromną popularnością, wiadomo też, że wspomniana popularność nie jest zawsze taka sama. Jeśli więc zależy nam na rozwiązaniu, które będzie dobrze przyjęte, powinniśmy dowiedzieć się, jaki typ kalendarzy w szczególny sposób przypada do gustu osobom, które mają być nimi obdarowane.Najprościej zrobić to pytając o zdanie samych zainteresowanych. Możemy jednak również ocenić zapotrzebowanie na konkretne kalendarze książkowe analizując charakterystykę branży, w której sami działamy i tej, w której działają nasi klienci. Pomocny może okazać się też producent kalendarzy książkowych, zwłaszcza że jego wiedza w tym zakresie może być wyjątkowo duża. Obsługuje przecież imponującą liczbę klientów, a tym samym jest zorientowany, co im się podoba, a co nie.

Kalendarz na zamówienie dostępny jest w ofercie Ateko.pl.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close