Biznes

Rodzaje kalendarzy na zamówienie

Powoli aktualny rok dobiega końcowi, dlatego warto zaopatrzyć się w nowy kalendarz na nadchodzący rok. Można je nabyć w wielu miejscach, ale chcąc mieć niepowtarzalną ozdobę na ścianie czy ciekawy notatnik warto wybrać kalendarz na zamówienie. Wiele rodzajów i formatów, możliwość stworzenia własnego wzoru sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Fotokalendarze

Chwile wzruszeń za każdym razem, gdy będziesz sprawdzał aktualną datę? Jest to możliwe, gdy zdecydujesz się zamówić kalendarz z własnym nadrukiem. Na 13 stronach można uwiecznić ulubione zdjęcia lub ilustracje, zaznaczyć ważne daty oraz dodać psujące tło. Tak przygotowany samodzielnie projekt zostaje wydrukowany na wybranym papierowym formacie. Fotokalendarz to idealny prezent dla bliskich oraz ciekawa ozdoba.

Kalendarze książkowe

Dzięki nim można dokładnie zaplanować dzień lub tydzień. Każdy dzień tygodnia znajduje się na innej stronie, zapewnia to dużą powierzchnię na notatki. Wraz ze zbliżającym się końcem roku wiele firm decyduje się na zakup kalendarzy na zamówienie, aby móc je podarować swoim pracownikom i kontrahentom. Projekt książkowego kalendarza można wykonać samodzielnie. Najczęściej umieszcza się w nich logo firmy, zdjęcia produktów i usług oferowanych przez firmę, a kolorystyka utrzymywana jest w jednej kolorystyce, która kojarzy się z firmą.

Kalendarze biurkowe

Ten mały format kalendarza jest nieodłącznym gadżetem promującym firmę. Jego mały rozmiar pozwala na umieszczenie go na biurku czy innej powierzchni, aby na bieżąco móc śledzić aktualną datę i planować zadania na przyszłość. Decydując się na biurkowy kalendarz na zamówienie musisz zdawać sobie sprawę, że powierzchnia reklamowa jest niewielka. Tak jak w przypadku wcześniej przedstawionych rodzajów kalendarzy, ten typ również można zaprojektować samodzielnie.

Inne rodzaje

Poza wymienionymi wyżej rodzajami można także zamówić inne formaty kalendarzy. Wyróżnia się kalendarze plakatowe, które na jednej stronie posiadają przegląd całego roku, dzięki wielkiej powierzchni mają one dużo miejsca na informacje reklamowe. W prawie każdym budynku możemy zauważyć kalendarze trójdzielne lub czterodzielne, które pozwalają nam śledzić kilka miesięcy jednocześnie. Umożliwia to szybkie planowanie zadań na przyszłość. Najmniejszy format kalendarza, to tzw. listkowy, można go schować do kieszeni lub portfela. Na jednej stronie umieszczony jest rozkład całego roku, a druga strona to powierzchnia reklamowa, niewielka, ale przy odpowiednim projekcie jest bardzo przejrzysta.

Kalendarz na zamówieniedostępny jest w ofercieAteko.pl.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close