Biznes

Skrzynie do transportu i przechowywania owoców

Fundamentem prawidłowego działania międzynarodowej gospodarki jest obrót różnorodnymi dobrami. Branże takie jak przetwórstwo żywności czy rolnictwo, które prowadzą sprzedaż owoców na eksport czy import, wymagają sprawnego łańcucha logistycznego dostaw produktów z pól do sklepów. Kluczowe jest, by transport owoców przebiegał szybko i bezpiecznie oraz pozwalał na ich dostarczenie w nienaruszonym stanie. Taki proces wymaga zastosowania najbardziej korzystnych rozwiązań a jedno z nich stanowią skrzynki na owoce z tworzywa sztucznego.

Plastikowe skrzynie na owoce – kluczowe cechy

Skrzynki na owoce z plastiku przede wszystkim są niezwykle wydajne oraz wytrzymałe na panujące na zewnątrz warunki, jak np. temperatura czy wilgotność. Ich niewielki wpływ na przechowywane w nich owoce pozwala na utrzymanie ich świeżości i chroni przed uszkodzeniem i zepsuciem. Skrzynie na owoce posiadają zróżnicowane rozmiary oraz pojemności, co pozwala na wybór odpowiednich pojemników w zależności od wagi czy kształtów owoców. Liczne skrzynki na owoce posiadają korzystne dodatkowe wyposażenie, jak kółka w podstawie czy pokrywę, która je zamyka. Ich dogodny kształt oraz lekkość ułatwia transport oraz ich przenoszenie czy umieszczanie na terenie supermarketu. Trwałość pojemników oraz możliwość ich wielokrotnego używania wpływa na ich korzystną cenę oraz wyższe obroty przedsiębiorstw.

Schoeller Allibert – skrzynki plastikowe producent

Schoeller Allibert to skrzynki plastikowe producent, zajmujący się od pięćdziesięciu lat projektowaniem oraz produkcją plastikowych pojemników, będąc jednocześnie liderem w branży. Ich produkty spełniają wymagania wielu sektorów przemysłu, takich jak rolnictwo, przetwórstwo żywności, handel detaliczny czy branża napojów. Oferowane skrzynie na owoce są w pełni bezpieczne dla umieszczonych w nich produktów, gwarantując utrzymanie ich świeżości i jakości. Projektowane plastikowe pojemniki mogą być używane wielokrotnie oraz podlegają recyklingowi, stanowiąc rozwiązanie przyjazne środowisku. Wysokiej jakości, niezwykle trwałe opakowania spełniają wszelkie oczekiwania i potrzeby klientów oraz powodują wzrost zysków przedsiębiorstw związanych z rynkiem owocowo-warzywnym.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close