Sklepy

Maty pod krzesła gładkie i z wypustkami

Powszechnie dostępne na rynku maty pod krzesła są najskuteczniejszą formą zabezpieczenia powierzchni przed uszkodzeniami. Decydując się na zakup trwałej podkładki każdy użytkownik fotela obrotowego z kółkami może mieć pewność, że wykładzina czy panele podłogowe nie ulegną nieestetycznemu zarysowaniu.

Jaką pełni rolę podkładka pod krzesło

Plastikowe kółka jezdne znajdujące się przy krzesłach i fotelach obrotowych podczas częstego używania uszkadzają powierzchnię podłogi. Tymczasem nieestetyczne rysy na parkiecie lub zdarta nawierzchnia paneli nigdy dobrze się nie prezentuje. Aby uniknąć kosztownej wymiany podłogi, która to jest znacznym obciążeniem dla każdego portfela idealnym rozwiązaniem jest użycie specjalnej maty pod krzesło.

Każda mata pod krzesło ma za zadanie skutecznie zabezpieczać podłogę przed wszelkimi zarysowaniami , uszkodzeniami mechanicznymi. Dziś na rynku nie brakuje wysokiej jakości mat pod krzesła i fotele, które to cechują się ogromną wytrzymałością na uszkodzenia oraz odpornością na wysokie temperatury, dzięki czemu mogą być używane również w pomieszczeniach wyposażonych w ogrzewanie podłogowe.

Jaka podkładka pod krzesło jest najlepsza?

Dobranie odpowiedniej maty ochronnej do podłogi to podczas zakupu kluczowy element. Warto pamiętać o tym, że źle wybrana mata pod krzesło będzie przesuwać się po podłodze i w związku z tym pozostawiać na niej nieestetyczne zarysowania. Aby temu skutecznie zapobiec dostępnych jest kilka rodzajów mat, które to należy używać w zależności od typu podłogi.Maty pod krzesła można podzielić na maty podłogowe gładkie, które to są przeznaczone przede wszystkim do podłoży twardych, a więc drewnianych, ceramicznych czy laminowanych. Spód tego typu produktów jest pokryty powłoką antypoślizgową, która skutecznie zapobiega przesuwaniu się maty po podłożu.

Ponadto do wyboru klientów dostępne są maty podłogowe z wypustkami , które to stosuje się w przypadku posiadania miękkich podłóg,, a więc wykładzin dywanowych. Znajdujące się na nich kolce pełnia rolę antypoślizgową.

Poszczególne maty pod krzesła na kółkach różnią się również między sobą przejrzystością, kolorystyką, elastycznością, wielkością i ceną. Ich wybór na rynku jest ogromny, zatem każdy klient może zakupić matę idealną dla swoich potrzeb.

Pokaż więcej
Back to top button
Close