Przemysł

Plastikowe skrzynki na napoje – skuteczne zabezpieczenie dla szklanych butelek

Transport butelek szklanych wymaga ostrożności. Aby zapewnić maksymalną ochronę dla szkła, stosuje się odpowiednie pojemniki do przechowywania. Do tego celu najczęściej używane są plastikowe skrzynki z przegrodami.

Zalety plastikowych pojemników

Tworzywa stosowane do skrzynek plastikowych są wytrzymałe i trwałe. Wyróżniają się odpornością na czynniki atmosferyczne, a także wysoką udarnością – są odporne na pękanie. Są też łatwe do utrzymania w czystości – mogą być myte.

Skrzynki plastikowe są produktami wielorazowego użytku – raz zakupione mogą służyć na lata, przez co dodatkowo przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Takie skrzynki mają wszechstronne zastosowanie. Skrzynka plastikowa może być też doskonałym wyborem do przechowywania szklanych butelek z napojami.

Plastikowe skrzynki – maksymalna ochrona dla szkła

Aby napoje przechowywane w szklanych butelkach mogły bezpiecznie dotrzeć od producenta aż do klienta, muszą być umieszczone w dopasowanych do nich pojemnikach. Od wielu lat najpopularniejszym rozwiązaniem jest skrzynka plastikowa – jest najczęściej wybieranym pojemnikiem w dziedzinie zwrotnych systemów magazynowania napojów.

Wykonane z wytrzymałych, a przy tym lekkich tworzyw plastikowe skrzynki doskonale sprawdzają się w przechowywaniu oraz przewożeniu napojów w szklanych butelkach o różnych pojemnościach – od 0,33 litra, przez 0,5 litra, aż do 0,75 litra.

Dedykowana do napojów plastikowa skrzynka posiada odpowiednie przegródki przeznaczone do oddzielenia od siebie butelek, co zmniejsza ryzyko ich stłuczenia. Zewnętrzna obudowa dodatkowo chroni przed uszkodzeniami. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają przenoszenie skrzynek – mogą być pokryte także miękkimi tworzywami dla jeszcze łatwiejszego przytrzymywania.

Skrzynki plastikowe na napoje – różne warianty do wyboru

Przeznaczona do szkła skrzynka plastikowa to pojemnik dostępny w różnych wariantach do wyboru. Skrzynki tego typu można dostosować indywidualnie do konkretnego przeznaczenia. Mogą być one używane między innymi na poniższe napoje:

– piwo
– woda mineralna
– napoje bezalkoholowe

Skrzynki przeznaczone na napoje mogą być także personalizowane – umieszczone na nich nadruki z logo mogą pełnić funkcję marketingową.

Podsumowując, plastikowa skrzynka jest dziś najlepszym wyborem do przechowywania oraz transportu napojów w butelkach szklanych.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close