Kariera

Uprawnienia SEP to twój atut na rynku pracy

Jeśli chcesz poprawić swoją pozycję na rynku pracy, zdobądź dodatkowe umiejętności. Wśród poszukiwanych specjalistów są ci z uprawnieniami SEP. Sprawdź, dlaczego warto zrobić te uprawnienia i co one zapewnią ci na współczesnym rynku pracy.

Trudny rynek pracy w Łodzi

Łódź jest miejscowością, gdzie o pracę nie jest najłatwiej. Dlatego warto wzbogacić swoje umiejętności o poszukiwany na rynku pracy certyfikat SEP. Daje on sporo możliwości na nową, ciekawą pracę.SEP Łódź organizuje szkolenia z tego zakresu. Są one bardzo wysoko cenione ze względu na profesjonalizm i dobrą bazę szkoleniową. Warto też wiedzieć, że to właśnie Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich tworzy te kursy. Dlatego szkolenia SEP Łódź są polecane dla wszystkich, którzy chcą nie tylko zdobyć świadectwo kwalifikacyjne, ale i dużo rzetelnej wiedzy.

Szkolenia SEP są prowadzone także w zdalnej formie internetowej.

Co dadzą ci uprawnienia SEP

Uprawnienia sep łódź mogą być przyznawane w dwóch rodzajach wykonywanych prac – eksploatacji lub dozoru instalacji, sieci i urządzeń elektroenergetycznych i gazowych. Oprócz tego są jeszcze trzy grupy uprawnień, czyli elektryczne, energetyczne i gazowe. Po uzyskaniu odpowiedniego certyfikatu możesz wykonywać prace, które są przewidziane dla danego zakresu. Są one bardzo szczegółowo wymienione w rodzajach kursów. Dlatego zanim wybierzesz rodzaj kursu, szczegółowo zapoznaj się z jego zakresem.

Kurs sepowski – jak wygląda

Szkolenia SEP Łódź są organizowane stosunkowo często, dlatego można bez problemu na nie się zapisać. Wymagane jest ukończenie 18 lat oraz co najmniej wykształcenie podstawowe. Kursy organizowane przez SEP Łódź trwają kilka godzin. Obejmują zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne. Podczas zajęć uczestnicy zyskują wiedzę i przygotowanie do dozoru lub eksploatacji instalacji i sieci elektroenergetycznych.Aby uzyskać uprawnienia SEP Łódź, należy następnie zdać egzamin z materiału, który został przedstawiony na szkoleniu. Potwierdzeniem pozytywnego wyniku egzaminu jest wystawienie świadectwa kwalifikacji w danym zakresie. Świadectwo jest ważne przez 5 lat. Po tym czasie należy poddać się ponownemu sprawdzeniu kwalifikacji. Nie jest natomiast konieczne powtórne odbywanie kursu.

Pokaż więcej

Related Articles

Back to top button
Close